Showroom Michałowice

MICHAŁOWICE | ul. Krakowska 2a

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Showroom Kraków

KRAKÓW | ul. Zakopiańska 56 lok. 58

Poniedziałek: Tylko umówione spotkania
Wtorek: Piątek 9:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Tarasy

Tarasy

Tarasy z drewna to idealne rozwiązanie zarówno dla domatorów, jak i osób prowadzących bogate życie towarzyskie. Tym pierwszym zapewnia chwile samotnego odpoczynku na świeżym powietrzu, drugim pozwala organizować przyjęcia pod gwiazdami. Solidny taras drewniany latem daje przyjemność chodzenia boso po ciepłych deskach, a jednocześnie może przetrwać wiele zim w nienaruszonym stanie.

Tarasy

Nasze tarasy drewniane wykonywane są z najdoskonalszych surowców oraz sprawdzonych materiałów do zastosowań zewnętrznych. Charakteryzuje je wysoka jakość, trwałość, zwiększona odporność na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Gatunki drzew, które proponujemy naszym Klientom na deskę tarasową, to m.in: bangkirai, massaranduba, lapacho, tatajuba czy merbau.

Tarasy

Montaż wykonujemy na legarach z drewna egzotycznego lub sosnowego. Do połączeń używamy wyłącznie wkrętów spełniających wymogi bezpieczeństwa, aby połączenie było pewne, a taras mógł służyć wiele lat. Mamy doświadczenie w montażu tarasów z drewna egzotycznego i sosnowego na wszelkich podłożach – zarówno betonowych, kostce brukowej, bezpośrednio na ziemi, na podsypce z kamienia lub betonowych słupkach. Deski tarasowe po montażu impregnowane są specjalistycznym olejem, który zabezpiecza drewno przed czynnikami atmosferycznymi oraz nadaje powierzchni świeżego wyglądu. Zapoznaj się z naszymi realizacjami w salonach sprzedaży w miastach: Kraków i Michałowice.

Skontaktuj się z nami
Tarasy
Baront
Baront
Baront

Nasze Realizacje:

Instagram

Jesteśmy na Instagramie

@baront_floors_stairs