Showroom Michałowice

MICHAŁOWICE | ul. Krakowska 2a

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Showroom Kraków

KRAKÓW | ul. Zakopiańska 56 lok. 58

Poniedziałek: Tylko umówione spotkania
Wtorek: Piątek 9:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 14:00

O naszej firmie

Ponad 30 lat historii

O nas

BARONT – ekskluzywne podłogi, schody i tarasy drewniane.

 

Działamy na rynku już od ponad 30 lat – przez te wszystkie lata kontynuowaliśmy nasze rodzinne tradycje, nie zapominając o wprowadzaniu innowacji – nowych materiałów podłogowych czy metod ich montażu.

 

Przeprowadziliśmy ponad 4 tysiące projektów dla naszych klientów w Polsce, jak również poza granicami naszego kraju (Monako, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Bruksela), wykonaliśmy wiele prestiżowych realizacji, m. in. w Teatrze Słowackiego w Krakowie.

 

Nasz biznes opieramy na relacjach – nasi klienci wiedzą, że mogą nam w 100% zaufać. Nasz system wartości opiera się o: rzemiosło, rodzinne tradycje, jakość, profesjonalizm i kompleksową obsługę.

Dzisiaj

Firma BARONT dziś

 

Ulepszamy naszą linię produkcyjną, która obecnie pozwala nam na wykonywanie długich desek, niezbędnych do realizacji prestiżowych, wielkoformatowych projektów. Z naszej oferty można stworzyć ponad 2 tysiące różnych kombinacji, wybierając rodzaj materiału, wielkość desek, wzór, klasę czy kolor, który możemy również przygotować według indywidualnego projektu.

 

Planujemy dalszą ekspansję firmy, w kraju i na świecie, dlatego nieustannie bierzemy udział w najważniejszych europejskich targach designu i architektury.

 

Jedna z naszych realizacji z użyciem desek z orzecha północnoamerykańskiego, została nagrodzona prestiżową nagrodą International Property Awards. Nagrodę przyznano pracowni architektonicznej Interarch Architekci za najlepszą realizację w kategorii Private Residence Interior Design w Polsce 2019-2020. To dla nas honor pracować z najlepszymi profesjonalistami przy tak niezwykłych realizacjach!

Artur Sieklucki

"Za każdą firmą stoją ludzie i ich historie! Za firmą BARONT stoi obecnie jej właściciel "

Artur Sieklucki, który w 2016 roku został wyróżniony przez prezydenta Krakowa, nagrodą Honoris Gratia.

Artur dołączył do firmy w roku 2006, wprowadzając szereg zmian:

 

  • otwarcie showroomów w Krakowie oraz Michałowicach
  • rozszerzenie wachlarza usług o montaż i cyklinowanie podłóg drewnianych
  • rozpoczęcie dystrybucji chemii parkieciarskiej od wiodących zachodnich producentów
  • poszerzenie zakresu usług o schody i tarasy
  • wprowadzenie wybarwień desek podłogowych oraz nowych kolorów, dostępnych również na indywidualne zamówienie
  • i wiele, wiele innych

 

Rozwój jest dla nas niezwykle ważny. Innowacyjność, zmiany, nowe rozwiązania to elementy, nad którymi trzeba stale pracować. Każdego dnia staramy się udoskonalać nasze działania, ofertę i procesy, żeby dostarczać naszym klientom najlepszą jakość i obsługę.

 

Chcąc dalej realizować ambitne plany rozwoju, działamy w organizacjach biznesowych. Z dumą możemy stwierdzić, iż producent podłóg drewnianych BARONT jest aktywnym, chętnie polecanym członkiem największej na świecie sieci rekomendacyjnej BNI Polska. Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw Krak-Business przyznało nam natomiast nagrodę Złote Pióro 2014.

Przeczytaj o naszej filozofii
Instagram

Jesteśmy na Instagramie

@baront_floors_stairs