Showroom Michałowice

MICHAŁOWICE | ul. Krakowska 2a

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Showroom Kraków

KRAKÓW | ul. Zakopiańska 56 lok. 58

Poniedziałek: Tylko umówione spotkania
Wtorek: Piątek 9:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Wnętrza

Wnętrza

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do podłóg i schodów, lecz obejmuje także wykończenia wnętrz z drewna. Ponadczasowy i głęboki charakter drewna doskonale sprawdza się na sufitach oraz ścianach. Dzięki swojej naturalnej urodzie drewno nadaje wnętrzom wyjątkowy urok, tworząc atmosferę ciepła i przytulności. Naszym klientom szczególnie bliskie są wykończenia ścian i sufitów, które idealnie współgrają z drewnianą podłogą. Ten spójny efekt wizualny tworzy spersonalizowane, koherentne przestrzenie, które odzwierciedlają charakter i styl mieszkańców.

Wnętrza

Dlatego właśnie dopełniliśmy ofertę o  projektowanie i produkcję elementów wnętrz drewnianych: sufitów, mebli, obudowy grzejników oraz innych przedmiotów, zgodnie z życzeniem Klienta. Oferujemy również produkcję drzwi z litego drewna według indywidualnego projektu – z tego samego lub innego materiału, z którego wykonujemy podłogę i schody. Nasi Klienci otrzymują gwarancję solidności, niezwykłej trwałości surowca oraz niepowtarzalną stylistykę, którą osiągamy dzięki doświadczeniu i biegłości w rzemiośle stolarskim naszych pracowników.

Nasza oferta wnętrz

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, do której oprócz ekskluzywnych podłóg i schodów, należą także drzwi wewnętrzne drewniane zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Krakowie oraz Michałowicach, jak również kontaktu telefonicznego w celu przedstawiania warunków współpracy.

Skontaktuj się z nami
Nasza oferta wnętrz
Baront
Baront
Baront

Nasze Realizacje:

Instagram

Jesteśmy na Instagramie

@baront_floors_stairs